Heroes of Might & Magic III HD

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretli - 29.99 TL
  • Boyut1.86 GB
  • Sürüm1.1.6
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciUbisoft Entertainment
Krallığını her geçen gün daha da büyütmek için Heroes of Might & Magic III HD oyununa bir göz atın.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza indireceğiniz Heroes of Might & Magic III HD mobil oyunu aslında çok eski bir oyundur. İlk olarak 1999 yılında oyuncularımızın beğenisine sunulmuş olan bu muhteşem oyun yıllardır büyük bir kitlenin ilgisini çekmeye devam ediyor. Yıllardır popülerliğinden hiç bir eksiklik göstermeyen bu stratejik tabanlı oyunda düşmanlarınızı topraklarınızdan atmaya çalışacaksınız. 

Oyun elbette ki ilk çıktığı halinden biraz daha değişmiştir. Mobil cihazlara ve tabletlere uygun bir hale getirilmiştir. Kraliçe Catherine Ironfist krallığını kaybetmiştir ve geri almak için de güçlü bir strateji ile düşmanlarına saldıracaktır. Sizde bu ekibin içindesiniz ve düşmanlara karşı direneceksiniz. 

Geri almaya çalıştığınız krallığın adı Erathia Krallığı. Bu krallığı geri almak için yaratıklar ile karşı karşıya gelecek ve onları yenmeye çalışacaksınız. Bu sefer zafer sizin olacak. Pes etmeyin. Büyülü bir oyun dünyasına gireceğiniz Heroes of Might & Magic III HD mobil oyunun da sizde düşmanlarınıza karşı büyük bir mücadele verin. Sizde mobil cihazınıza oyunu indirin ve düşmanlarınızı yenerek başarınızı ikiye katlayın. 

Heroes of Might & Magic III HD indir